MÖBLER / Bord / Slagbord 15768382

nr 1576 8382

Slagbord

1800-tal, senare bemålat. Bredd: 44 cmxtvå slag om 67 cm. Djup: 110 cm, höjd: 76 cm

Kondition: bruksslitage

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 6 november 2023
kl 19:19:42